W ofercie Primafloor znajdują się drzwi wewnętrzne ukryte z montażem w Poznaniu i okolicach. Przygotowaliśmy duży wybór elementów wykończenia do domu czy biura, które pochodzą z katalogów wyselekcjonowanych producentów. Proponujemy również modele zwykłe z odkrytymi lub schowanymi zawiasami, a także nowoczesne warianty szklane, które pozwalają wprowadzić więcej naturalnego światła do przedpokoju czy innego pomieszczenia pozbawionego okien. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy zakupach oraz konkurencyjne ceny. 

DRZWI UKRYTE 

Rozwiązanie umożliwiające zainstalowanie drzwi wewnętrznych z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy

W zależności od preferencji drzwi mogą być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości ściany poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie, drzwi ukryte mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora.

KASETY 

Brak wykończenia ościeżnicą drewnianą oraz opaskami maskującymi lub wersje z ościeżnicą.

ECLISSE Syntesis Line to kaseta przeznaczona do skrzydła przesuwanego chowanego w ścianę niewymagająca zastosowania listew maskujących. Dzięki takiej konstrukcji panel drzwiowy dyskretnie umieszczony jest w kasecie, efektem czego jest nowoczesny design z zastosowaniem najnowszej technologii. W pozostałych przypadkach możemy zaproponować kasety posiadające wykończenie ościeżnicą nawiązującą do pozostałych drzwi we wnętrzu.

DRZWI SZKLANE

Innowacyjne rozwiązanie

Drzwi wewnętrzne szklane są bardzo eleganckim i efektownym elementem wnętrza. Oddzielają pomieszczenia, nie blokując przepływu światła. Zastosowanie drzwi szklanych daje możliwość segregacji pomieszczeń z zachowaniem płynności i delikatności. Drzwi szklane rozwierane z ukrytą ościeżnicą są rozszerzeniem kolekcji ECLISSE SYNTESIS.

Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania stworzyliśmy możliwość zaprojektowania wnętrza o wspólnej linii designu. Teraz wraz z drzwiami szklanymi przesuwnymi możemy uzyskać spójność idei aranżacyjnej.

DRZWI 

Firma PORTA projektuje drzwi wewnętrzne w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości.

Drzwi wewnętrzne PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty.

Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przez światowych liderów.

Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

drzwi wewnętrzne poznań
Wewnętrzne drzwi Poznań
poznań drzwi wewnętrzne
drzwi poznań

Drzwi wewnętrzne Poznań

Klienci pragnący zakupić drzwi wewnętrzne tradycyjne i ukryte w Poznaniu znajdą u nas wiele interesujących propozycji. Korzystając z asortymentu Primafloor można wykończyć aranżację lokalu mieszkalnego lub komercyjnego w sposób estetyczny i niezwykle funkcjonalny. Produkty dostępne w ofercie wykonano z wyselekcjonowanych materiałów i elementów montażowych, dzięki czemu mają bardzo dobre parametry techniczne i jednocześnie prezentują się niezwykle atrakcyjnie. 

W naszym rozbudowanym asortymencie można znaleźć drzwi wewnętrzne w tym ukryte przeznaczone do domów i firm o dowolnej aranżacji. Minimalistyczny styl poszczególnych modeli z katalogu pozwala wykorzystać je w pomieszczeniach o wystroju klasycznym, a także bardziej nowoczesnym. Również kolorystyka produktów z tej kategorii jest stonowana i uniwersalna, dlatego wpasują się one świetnie do dowolnej przestrzeni, nadając jej elegancki wygląd. 

Oprócz modeli ukrytych, które znajdują sobie coraz szersze grono zwolenników, oferujemy też drzwi wewnętrzne szklane. Jest to rozwiązanie odpowiednie do wnętrz o dowolnym stylu aranżacyjnym, które warto zastosować w pomieszczeniach wychodzących na zaciemniony korytarz. Dzięki temu miejsce pozbawione dostępu do naturalnego światła będzie bardziej widne, co przełoży się bezpośrednio na komfort użytkowania przestrzeni. Proponujemy je w wersji przesuwnej, która znakomicie się sprawdzi w salonie lub jadalni. 

Drzwi wewnętrzne – montaż

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, a także montażu elementów wykończeniowych do domu oraz miejsc o charakterze komercyjnym w Poznaniu. W ramach kompleksowej usługi zapewniamy pomoc przy wyborze drzwi wewnętrznych, ukrytych oraz szklanych, które będą najlepiej dostosowane do danego pomieszczenia czy potrzeb użytkowników. Po wybraniu odpowiedniego modelu przeprowadzimy jego instalację z użyciem najlepszych metod oraz narzędzi dających znakomite rezultaty.

Powierzając montaż drzwi wewnętrznych profesjonalistom, można zyskać pewność, że zostaną one osadzone precyzyjnie i stabilnie. Dotyczy to szczególnie wariantów ukrytych, których instalacja wymaga większej wprawy. Oferujemy usługi w tym zakresie realizowane przez doświadczonych fachowców, którzy wykonują swoją pracę terminowo i z największą dokładnością. Opcja dostępna jest również dla Klientów, którzy są zainteresowani montażem elementów zakupionych w konkurencyjnych sklepach. Jako jedna z niewielu firm na rynku posiadamy montażystów z 5-gwiazdkową autoryzacją firmy Porta.

W sprzedaży mamy wyłącznie drzwi wewnętrzne, szklane i ukryte, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakościowe. Wytworzono je z innowacyjnych materiałów o znakomitych parametrach technicznych, które gwarantują długowieczność konstrukcji. Także sposób wykończenia poszczególnych produktów z oferty jest na najwyższym poziomie, więc ich montaż pozwoli zwiększyć atrakcyjność dowolnego wnętrza. Na stronie przedstawiamy dotychczasowe realizacje Primafloor, z którymi warto się zapoznać, w poszukiwaniu inspiracji w trakcie zakupów. 

Nasi pracownicy działają w branży już od wielu lat, dlatego do naszej oferty trafiają wyłącznie wyselekcjonowane drzwi wewnętrzne, szklane czy ukryte z opcją montażu w Poznaniu. Zajmujemy się również sprzedażą innych elementów do aranżacji wnętrz oraz tarasów, których szczegółowy wykaz znajduje się na stronie. Nawiązując współpracę z Primafloor, otrzymuje się gwarancję przejrzystych warunków współpracy oraz szeroką gamę usług montażowych czy renowacyjnych – serdecznie zapraszamy!