PODŁOGI TRÓJWARSTWOWE

Deski są dostępne w wariancie strukturalnym oraz strukturyzowanym i świetnie prezentują się na podłodze. Można je układać w systemie pływającym lub kleić do podłoża. Sprawdzą się również zamontowane na ogrzewaniu podłogowym. Z zastosowania wysokiej jakości materiałów będą zadowoleni mieszkańcy domków jednorodzinnych oraz apartamentów urządzonych w stylu minimalistycznym, gdzie podłoga jest bardzo wyeksponowana. Deski są miękkie i bardzo przyjemne w chodzeniu, ponieważ dobrze zatrzymują ciepło.

PODŁOGI DWUWARSTWOWE

Linia produktów Joka obejmuje zarówno deski z jasnego dębu, jak i ciepłe, ciemne wersje akacji i orzecha. W zależności od produktu do zabezpieczenia powierzchni, producent używa naturalnego oleju lub aksamitnego lakieru, który nadaje matowy połysk. Kolekcję można układać w różne wzory – w zwykły oraz nieregularny wzór, a także klasyczną jodełkę Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej począwszy od jasnych odcieni, poprzez szarość, aż do nasyconych kolorów. Co więcej, warstwa wierzchnia desek ma grubość aż 4 mm, co sprawia, że wytrzyma intensywną, domową eksploatację. Parkiet jest także antypoślizgowy, więc spełni swoją funkcję w domach i mieszkaniach jak również budynkach użyteczności publicznej.

PODŁOGI FORNIROWANE

Deska XXL wykonana z utwardzonego drewna, nośnikiem jest płyta hdf o zwiększonej gęstości, wierzchnia warstwa wykonana w technologii X3 Powder, która zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ativo X3 to jednolamelowa deska do montażu bezklejowego z systemem montażowym ProConnect-5G. Powierzchnia: szczotkowana, wykończona olejem IntensoPro, krawędzie fazowane dookoła – klasa ochrony przeciwpożarowej Bfl S1. Deski Ativo X3 odznaczają się wyraźną rustykalnością: wyjątkowy proces produkcji podkreśla sęki, pęknięcia i pory drewna.

PODŁOGI DREWNIANE

Dzięki odpowiedniej selekcji surowca w procesie technologicznym, deska podłogowa MAT-TAR charakteryzuje się piękną strukturą i kolorystyką, zdobywając uznanie  u polskich i zagranicznych klientów. Wykańczanie powierzchni deski wysokiej jakości olejowoskami oksydacyjnymi oraz olejami przemysłowymi firmy OSMO, umożliwia oferowanie naszym Klientom szerokiej gamy kolorów. Wszystkie wzory dostępne są w różnych szerokościach deski oraz w wersji jodły klasycznej i francuskiej.
podłogi drewniane poznań
Drewniane podłogi poznań
podłoga drewniana
Drewniana podłoga