Chcesz odnowić deski podłogowe? Wiemy, jak zrobić to szybko, tanio i skutecznie. Naszą specjalizacją jest renowacja podłogi drewnianej w Poznaniu i okolicach. Współpracujemy z właścicielami mieszkań, biur, obiektów użyteczności publicznej. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i zatrudniamy fachowców, którzy przykładają dużą uwagę do jakości realizowanych usług. Zgłoś się do nas, a Twój parkiet odzyska dawny blask i będzie wyglądać jak nowy.

Profesjonalna renowacja parkietów

Podłoga olejowana jest fantastycznym rozwiązaniem zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i przestrzeni publicznych. W przypadku niewielkich uszkodzeń w warstwie zabezpieczającej drewno do jakich dochodzi w trakcie codziennego użytkowania, możemy je poddać renowacji miejscowej i nie jesteśmy zmuszeni do wykonania tego na całej powierzchni. Należy jednak pamiętać, że olejowane, drewniane deski muszą być regularnie pielęgnowane według zaleceń producenta. Wykonujemy zarówno pielęgnację okresową jak i regenerację mocniej zużytych nawierzchni, w swojej ofercie posiadamy również środki do podłóg lakierowanych. Dzięki takim zabiegom każdorazowo uzyskujemy efekt odnowienia desek, przywracamy ich blask i wyrazistość oraz poprawiamy zabezpieczenie.

Renowacja podłóg w Poznaniu często polega na cyklinowaniu. Wykonuje się je przy użyciu specjalistycznej maszyny, która delikatnie ściera zniszczoną, drewnianą powierzchnię. Współpracę zawsze rozpoczynamy od oceny stanu desek i w zależności od stopnia ich zużycia proponujemy odpowiednie rozwiązania. Stosujemy też starannie dobrane środki konserwujące, które poprawiają wygląd drewna i sprawiają, że staje się bardziej odporne na uszkodzenia. Rekomendujemy oleje i lakiery od sprawdzonych producentów. W razie potrzeby wypełniamy ubytki i wymieniamy listwy przypodłogowe.

Cyklinowanie i konserwacja podłogi drewnianej

Dojeżdżamy do klientów w Poznaniu i okolicach, zapewniamy kompleksowe wsparcie i korzystne ceny. Zatrudniani przez nas fachowcy mają wieloletnie doświadczenie i dbają o staranne wykończenie detali. Zapewniamy szybką wycenę cyklinowania. Koszt zależy od metrażu pomieszczenia i stanu desek podłogowych. Skorzystaj z naszej pomocy i postaw na profesjonalną renowację podłogi drewnianej.